Konsultacje ON-LINE

Jak zapisać się na konsultację ON-LINE

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ON-LINE

Aby umówić się na konsultację ON-LINE kliknij w „UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ON-LINE”, następnie zostanie udostępniony kalendarz z godzinami konsultacji.

Wybierz w kalendarzu spotkań dzień konsultacji i godzinę, klikając „zarezerwuj”. Pojawi się formularz „Zarezerwuj wizytę”, w którym należy uzupełnić dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail (UWAGA! NA TEN ADRES ZOSTANIE PRZESŁANE POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA I LINK AKTYWACYJNY DO KONSULTACJI), przeczytaj Regulamin konsultacji ON-LINE oraz Politykę prywatności i po zapoznaniu się z zapisami tych dokumentów, należy zaznaczyć za pomocą checkboxów „zgadzam się”. Kolejnym krokiem jest opisanie problemu prawnego, który ma zostać omówiony podczas konsultacji ON-LINE (UWAGA! Maksymalnie precyzyjnie proszę go określić, aby nie tracić cennego czasu podczas konsultacji). Klikając „zarezerwuj” zostajesz przekierowany do kolejnej strony.

DANE OSOBOWE I KOD RABATOWY

W górnej części strony pojawia się informacja, iż jeśli posiadasz kupon rabatowy „kliknij”. Po kliknięciu rozwija się listwa z okienkiem, w którym należy wpisać nr kuponu rabatowego otrzymanego od Sprzedawcy i następnie kliknąć „wykorzystaj kupon”. W formularzu zamówienia należy obowiązkowo uzupełnić dane oznaczone gwiazdką, a jeśli chcesz otrzymać fakturę za usługę należy kliknąć w checkbox „potrzebuję faktury VAT (opcjonalnie), wówczas obowiązkowo należy wskazać NIP. Po uzupełnieniu danych należy zaznaczyć opcję płatności udostępnione przez system IMOJE (przelew bankowy, BLIK i e-przelewy, czyli szybkie przelewy z przekierowaniem do banku, karta kredytowa i TWISTO – wpłata z odroczonym terminem płatności). W końcowym etapie na tej stronie klikasz „kupuję i płacę”. Jeśli posiadasz kod rabatowy uprawniający do 100 % zniżki, wówczas pojawiają się na ekranie „szczegóły zamówienia” i automatycznie zostaje wygenerowany i wysłany link ze szczegółami zamówienia na adres wskazany w formularzu. Jeśli posiadasz kod rabatowy, który uprawnia do częściowego upustu, pojawia się na ekranie kolejny formularz z wyborem płatności z systemu IMOJE.

DOSTĘP DO MOJE KONTO

WAŻNE! Aby mieć możliwość wglądu do zamówionych przez siebie produktów, należy kliknąć checkbox „stworzyć konto?” wówczas system poprosi o wpisanie hasła do indywidualnego konta, który będzie każdorazowo wymagany przy zalogowaniu do zakładki „Moje konto”.

PŁATNOŚĆ

Po uzupełnieniu wszystkich danych, należy wybrać formę płatności spośród dostępnych za pośrednictwem systemu płatności IMOJE. Po dokonaniu wyboru płatności i zapoznaniu się z Regulaminem i informacją o danych osobowych imoje, należy go zaakceptować klikając w checkbox i w końcowym etapie kliknąć „zapłać”.

Płatność dokonywana jest za pomocą systemu płatności IMOJE dostępnego na stronie i wskazanych form płatnośc: BLIK, szybkie przelewy, Karta VISA/Mastercard, system płatności ratalnych TWISTO PAY. W zależności od wybranej formy płatności, należy postępować zgodnie z instrukcją narzuconą przez system płatniczy.

DOSTĘP DO KONSULTACJI ON-LINE

Po dokonaniu płatności, automatycznie zostanie wygenerowane potwierdzenie zamówienia, które zostanie wysłane na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej wraz z nr zamówienia i krótką informacją, jak przygotować się do konsultacji ON-LINE. W terminie do 24 h przed odbyciem konsultacji ON-LINE zostanie wysłany na ten sam adres link aktywujący dostęp do platformy zoom lub dane identyfikatora do wpisania na platformie zoom.

Konsultacje ON-LINE to oferta dla tych, którzy chcą uzyskać w trybie pilnym porady, a także dla tych, których krępuje wizyta w kancelarii lub nie mogą do niej dotrzeć chociażby z powodów zdrowotnych, czy innych komplikacji.

Wirtualne doradztwo prawne dostępne jest dla każdego i w każdym miejscu.

Koszt konsultacji ON-LINE wynosi 300 zł brutto / 1 godz.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ ON-LINE WYBIERAJĄC DOGODNĄ DATĘ W KALENDARZU.

grudzień 2023
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
27
28
29
30
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29

Formularz kontaktowy